301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
29 Mayıs 2016 - Pazar 17:31
 
Etme Bulma Dünyası
İdris Ortakaya
 
 

Bizimle uğraşıp bizi yok etmeye çalışan Haçlı Şeytanlar yüz yıl önce tarih sayfalarından silmeye çalıştıkları Cihan İmparatorluğu Osmanlının yerine T.C Devletinin kurulmasına, bu Devleti dizayn etme şartıyla izin vermişlerdi.

Seksen yıl ülkemizi istedikleri biçimde yönettiler. Onların istediği kadar büyüdük. Onların istediği kadar Müslüman olduk. Onların istedikleri kadar solcu olduk. Onların istedikleri kadar sağcı olduk. Onların istedikleri kadar sanayimizi büyüttük. Onların istedikleri kadar tarımımızı geliştirdik. Onların istedikleri kadar borçlandık. Onların istedikleri kadar borç ödedik. Onların istedikleri kadar işçilerimizin ve memurlarımızın maaşlarını zamlandırdık. Vel hasılı bu alçaklar hayatımızın her alanına müdahale ettiler ve bizi yönetme konusunda hiç geri durmadılar.

Değerli okurlarım bu yazdıklarım kesinlikle abartı değildir. Biz bu ülkenin vatandaşları olarak  bu olayların tamamını yaşadık. Onlar kendilerine itaat etmeyen yöneticilerimizin yaşamasına izin vermediler. Onları dinlemeyen iktidarlar yok edildi. Ya onların emrine gireceksin ya da görevini devam ettiremezsin. Bunun bir çok örneklerini şahsen ben yaşamışım. Şahit olmuşum ve görmüşüm.

27 Mayıs'ı hatırlayın… Rahmetli Adnan Menderes bir hiç uğruna idam edildi… Ancak tüm yapılanlar bir planın satır aralarıydı adeta…

Rahmetli Özal'ın reformları ülkenin gelişmesinin önünü açtı. Dünyayı tanımamıza neden oldu. Doğru projelerle, doğru şeyler yapmaya çalıştı. Ölümü halen muammadır.

Eşref Bitlis Paşa kurulan tuzakların farkına vardığı için öldürüldü.

Rahmetli Ecevit Haş Haş ekimi konusunda bir başkaldırıda bulundu, sivil bir darbe ile yönetimden uzaklaştırıldı. Bütün sermaye kuruluşları iktidarı devirmek için birleştirilerek eyleme geçirildiler. Gaz bulunmuyordu. Mazot bulunmuyordu. Yağ bulunmuyordu. Benzin bulunmuyordu. Kıtlık başlamıştı. Üretim durduruldu. İktidar fazla direnemeyerek yönetimi bırakmak zorunda kaldı.

Rahmetli Erbakan sanayimizin gelişmesi konusunda ileri geri laflar ediyordu. Fabrikalardan bahsediyordu. Ağır sanayi kuracağından bahis ediyordu. Bu söylemler bile adamları çileden çıkarmaya yetiyordu. Erbakan İran'a resmi bir gezi yapmayı planlıyordu ancak Amerika bu geziye sıcak bakmıyordu. Erbakan’ın İran’a gitmesini istemiyordu. Ancak Erbakan Amerikayı dinlemedi ve İrana gitti. Bunun üzerine  28 şubat muhtırası ile görevinden uzaklaştırıldı.

Sayın Erdoğan yönetime geldi. Geçmişteki liderlerin başına gelen olayları çok iyi değerlendirdi. Onlara kurulan tuzaklara düşmemek için çok akıllı bir çalışma yürüterek iktidar olmaya çalıştı. 14 yıldan bu güne kadar Devleti yönetmeye çalıştı. Ancak tam anlamı ile iktidar olamadı. İktidar olmaması için şer güçler, ellerinden gelen her türlü pislikleri yapmaktan çekinmediler. Erdoğan yüzyılın liderine yakışır bir beceri ile tüm olumsuzluklardan, tuzaklardan kurtulmayı başardı. Tam iktidar olabilecek zemini daha yeni yeni oluşturdu. İnşallah iktidar olacaktır.

On dört yıl içinde savunma sanayimiz müthiş bir gelişme kaydetti. Düşmanlarımızdan gizli saklı çok önemli projeler hayata geçirildi. Ordumuz bölgenin en güçlü ordusu durumuna getirildi. Teknolojide çağ atladık. İstediğimiz fabrikaları kurduk. Kimseden icazet almadan nereye, ne kadar yatırımı yapabileceğimize kendimiz karar verdik. Hizmet alanında seksen yılda yapılanların on katını ondört yılda yaptık. Büyüdük, geliştik. Küresel güçlerin emrinden çıktık. İstihbarat teşkilatımızı millileştirdik. Ordumuzu millileştirdik. Bir taraftan dış güçler ile mücadele ederken, diğer taraftan da Devletin kılcal damarlarına kadar girmiş olan paralel yapının ihanetçilerine karşı kurtuluş savaşı verildi. Halen varlıklarını sürdürmeye çalışanlardan da yakında kurtulacağız, inşallah.

Liderimize defalarca suikast düzenlendi. Halk ihtilalleri yaptırılmaya çalışıldı. Gezi olayları ve benzerleri gibi… Allah’ın ve halkımızın desteği ile hiç bir şey yapamadılar ve yapamayacaklardır.

Yüz yıl önce her türlü yeraltı kaynaklarımıza el koyan alçak Haçlı Şeytanlar, başımızın beladan kurtulmaması için tüm terör örgütlerine kucak açıp onları beslediler. PKK, İŞİD, FETÖ ve diğer terör örgütleri Haçlı Şeytanların icadıdırlar.  

Onlar ve işbirlikçileri ülkemizin terörle mücadelesini Avrupa Parlamentosuna taşıyarak kınama konusunda çaba içerisindedirler, ülkemizi orantısız güç kullanıldığı sözleri ile karalama kampanyaları yürütmektedirler.

Allahın büyüklüğünü görün; Bizi sınırsız şiddet uygulamakla suçlayan Avrupalı Haçlı Şeytanlar bu gün kendileri tarafından, kendi vatandaşlarına uyguladıkları sınırsız güç kullanımı ile tüm Dünyayı şaşkına çevirmişlerdir.

Fransa yıkılıyor, İtalya yıkılıyor, Belçika yıkılıyor. Allah belalarını veriyor. Terörü önlemek için kullandıkları şiddetin ölçüsü yoktur. İnsanları öldüresiye döven Avrupanın medeni polislerinin yanında bizim polislerimizin eli öpülür. Ülkemizdeki terör saldırılarına sevinen, terörle mücadelemize sınırlama getirmemizi isteyen bu alçaklar terör saldırıları karşısında kıllarını kıpırdatmamaktadırlar. Teröristi yıllarca koruyan, kollayan, ülkemiz aleyhine propoganda yapmalarına izin veren bu anlayış şu anda kendi canlarının derdine düşmüştür... Allah belalarını vermiş… Daha da büyük belalara gebedirler. Tam yüz yıldır bizleri iliklerimize kadar sümüren, en önemli kaynaklarımıza el koyan, bu haksız, adaletsiz düzenleri mutlaka bir gün çökecektir. Ettiklerinin bedelini mutlaka ödeyecekler. Çünkü bu Dünya, etme bulma Dünyasıdır.

Terör insanlık suçudur. Bu suçu işleyenlere karşı tüm ülkelerin ortak tavır almalarının gereğini sürekli bir şekilde dile getiren yetkililerimizi dinlemeyen şeytanlar şimdi ettiklerinin bedelini ödemekle karşı karşıyadırlar. Hem de kendi ülkelerinin halkı ve kendi vatandaşları tarafından zor duruma düşürülmüşlerdir. 50 yıldır bizi Avrupa Birliğine alacaklar. Lanet olsun! O Hıristıyan kulubüne girsek ne olur, girmesek ne olur. Şükürler olsun! Avrupanın bir çok devletinden daha güçlü bir durumdayız. Bizim onlara ihtiyacımız yok. Allah muhtaç etmesin. Biz kendi kendimize yetecek durumdayız. Vizeleri de, Avrupaları da eksik olsun.

Öyle bir LİDERİMİZ var ki bütün dünya O’na hayran… Haksızlıklar karşısında susmayan, adaleti savunan, dünyanın beşten büyük olduğunu her fırsatta dile getiren, mazlumların umudu olan bir lider. Adı RECEP TAYYİP ERDOĞAN… 

Onurluyuz, gururluyuz.

Saygılarımla.

 
Etiketler: Etme, Bulma, Dünyası
Yorumlar
Diğer Yazılar
Vali Ne Demek?
Yaşasın tam bağımsız Türkiye…
Muhteşem Süleyman (Soylu)
Devleti yıkanlara devlet desteği…
Gerçekten ekonomik çöküntü içinde miyiz?
Devletin tüm kurumları güncellenmelidir…
Beşi birlikçilerin genel kurulu
En zor iştir insan olmak
Terör devleti yok edilecek
Deniz Gezmiş sağ olsaydı Erdoğan'ın yanında yer alırdı
ABD BİZE SAVAŞ AÇTI…
80 MİLYON VATANDAŞIMDAN TALEBİMDİR…
ALÇAKLAR YENİLGİYE DOYAMIYORLAR…
Sanki Cumhuriyet babalarının çiftliğidir…
Van'ın simgesi Vansesi Gazetesi
Terör örgütleri emperyalist güçlerin ellerinde tuttukları maşalardır
Tornadan çıkmış gibiler
Haddini bilmeyenlere hadleri bildirilmelidir
Devlet kendi içinde kurtuluş savaşı veriyor
Her Gün Savaşıyoruz
Kendisini yenileyemeyenler
Halkın sabrı taşmasın
FETÖ terörü yeniden ihanete başlayacak!
Amerika'yla ilgili tüm bağlarımızı koparmalıyız
Lider olunmaz lider doğulur
Halkımız demokrasinin yılmaz bekçileridir
Basın Özgür Mü?
KLİŞELEŞMİŞ HER ŞEY BANA TERS
Kahrolsun terör ve destekçileri
Bükemediğin bileği öpeceksin
Devletin Temsilcileri Uyuyor Mu?
Ermeni Halkı İle Sorunumuz Yok
Alçaklığın sınırı yok…
Ülkemizin lideri ile onur duyuyorum
Dünyada emsali görülmemiş bir protesto
Benim kadersiz halkım
Tipik Bir Kılıçdaroğlu Klasiği
Anadolu Basın ve Yayın Birliğinin Başkanlar Kurulu Toplantısı Ankarada Yapıldı
Başkanlık sistemi acilen getirilmelidir
En büyük engelleri Türkiye
Birleşmiş Milletler Medeniyetler İttifakı
İsmail çok Kahraman
Geçmişten çok önemli bir anı
PKK İngiltere'de azerilere saldırdı
İlker Başbuğ
Yazdıklarımın Doğruluğu Ispatlandı
Hikmet Cavit Erdoğan
Haçlı şeytanlardan piyonlarına açık destek
Amerika yenilgiyi hazmedemiyor
İhanet "2"
Devrimci çeteler emperyalistlere uşak olmaya karar verdiler
8 Mart Dünya Kadınlarının Acı Gününü Paylaşıyorum
Devlet Bahçeli Tam Bir Devlet Adamıdır
Ne yaparsam yapayım yine aynı yere çıkıyorum…
Cumhurbaşkanını Anlamamakta Direniyorlar
Kemal bile isyan etti…
Bayatlamış Bir Eylem
Meclise Bakın...! Sevsinler…
Savaş başladı
Çakma Devrimciler
Yaşadığımız Coğrafyada Üçüncü Dünya Savaşı Devam Ediyor…
Van İli Bölgenin Cazibe Merkezi Olabilir
Haçlı Ordusu ve Yerli İşbirlikçileri
İç Savaş Bir Kıvılcımla Doğar
İhanet
Onurlu Bir Dış Politika İzleniyor
Ahlak Toplumsal Bir Değerdir
Joe Biden'e Gereken Söylenmiştir…
Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan'dan Başka Bir Derdi Yok!
Kaset Genel Başkanı
Bu devlet mafyaya pirim vermez
Ak Parti Hatalarını Telafi Mi Ediyor?
Büyük balık küçük balığı yutar
Dünyada savaş sonsuza kadar devam edecektir
Acılarla dolu bir yıl geçirdik
Yönetenler sorgulanmıyor
Termalin başkenti simav
Emekli milletvekillerinin durumu
Bölgenin lider ülkesiyiz
Van Milletvekili Atalay Komisyon Başkanı Oldu
Devrimcilik ilkeli insanların işidir
Gezi gurubu yeniden sahnede
Kimseye güvenmeden tek başımıza
Sayın Başbakanın dikkatine sunulur "9"
Emine Erdoğan Muhteşemdi
Başbakanın dikkatine sunulur 8
Başbakanın dikkatine "7"
Başbakanın dikkatine sunulur "6"
Başbakanın dikkatine sunulur "5"
Başbakanın dikkatine 4
Başbakanın dikkatine "3"
Başbakanın dikkatine "2"
Başbakanın dikkatine sunulur (1)
Türkiye Kazandı
Van'ın sorunlarını çözecek tek adam
Devlet çok güçlü bir organizasyondur
Beşir Atalay Van için önemli bir şanstır
Kültürü olmayan millet yok olur
Demokrat olmalıyız
Birleşmiş milletler genel kurul yapıyor
Birleşmiş milletler genel kurul yapıyor
Kültür nedir?
Mutlu bayramlar
Devletin Bağımsızlığı Henüz Gerçekleşemedi
Kurtuluş Savaşı Resmen Başlamıştır
Nereden Nereye
Terörle mücadele aralıksız, kesintisiz devam etmelidir
Ne oldum deme, ne olacağım de
İllerde güvenlik zafiyeti…
Devlet Nedir?
Son darbeci de da gitti ve bir devir kapandı
Her derdin dermanıdır sevgi
2001 yılında Türkiye'de iflasın eşiğindeydi
Kahrolsun katiller
Kobani’yi bırak Türkiye’ye bak
Kobani katiliamı insanlık suçudur
Demirel'e çok abartılı tören yapıldı
Sporun yaşamımızdaki yeri
Ekonomi kötü sinyal vermeye başladı
Hoş geldin ey şehri ramazan
Akbabalar leş peşinde
Seçimi kim kazandı kim kaybetti
Yeni Türkiye'de kurmaylarınızı da yenileyin
Anayasa Yeni Türkiye'ye Göre Dizayn Edilmeli
Yeni Türkiye tüm kurumları ile yenilemelidir
Silahşörle kalemşör aynıdır
Medya patronlarının rant kavgası
Basın sonuna kadar özgür olmalı
Anadolu basını desteklenmelidir
Sayin Başbakan Ekonomik Tedbir Almak Zorundasiniz
Kapitalizm hedefine ulaşıyor
Devlet Yanlışından Döndü
Parali Zavallilar
Bebek Katliamı
Tanzanya’daki Vahşete Kim Dur Diyecek?
Haçlı Şeytanlarin İhaneti
Yaşam Andan İbarettir…
Ülkemizin geçmişi…
Büyük Türk Dünyası
Yeri Doldurulamayacak Adam
Bu Ülkede Kürt Sorunu Yok
İhanet Çeteleri
Özgecan’in Cinayeti Dünyamızı Kararttı
Aslını inkar edene, haramzade derler…
iki piyon öldürüldü
Terör, insanlik suçudur…
Mit, Ecevit’i CHP’nin Genel Başkanı Yaptı
Haber Yazılımı