301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Kasım 2019 - Pazar 14:46
 
VAN'IN YENİ MARKASI CEVAHİR HİZMETTE
Tarifsiz lezzetleri, kaliteli hizmeti ve damak zevkinize uygun Van'ın markası olma iddiasını taşıyan Cevahir Cafe ve Restaurant hizmet vermeye başladı. Yemek Şefi Adem Ergin, "Norduz Sofrası'nın merkeze açılan kapısı Cevahir Cafe ve Restaurant olacak. Van mutfağı ve yemek kültürünü Cevahir'de sürdürmeye devam edeceğiz. Cevahir ilimizin yöresel yemekleriyle Van'ın yeni markası olacak" dedi.
Van Haber Haberi
VAN'IN YENİ MARKASI CEVAHİR HİZMETTE

Rıdvan Can - Burhan Ergin

 

Van'ın yeni lezzet noktası Cevahir Cafe ve Restaurant Şerefiye Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesinde hizmet vermeye başladı. Uygun fiyatları, kaliteli hizmet anlayışı, farklı menüsüyle Vanlılara hizmet vermeye başlayan Cevahir Cafe ve Restaurant göz kamaştırıyor.

"Yöresel yemeklerle Van'ın yeni markası olacağız"

Van'ın yemek kültürünü gün yüzüne çıkardıklarını belirten Adem Ergin, "Gürpınar Eski Kaymakamı Osman Doğramacı ile birlikte Norduz Sofrasında Van mutfağının ve Van kahvaltısının önemini gün yüzüne çıkardık. Yemek kültürümüzü kaybetmemek için elimizden gelen her türlü çabayı sarf ediyoruz. Şuan Norduz Sofrası'nın merkeze açılan kapısı Cevahir Cafe ve Restaurant olacak. Van mutfağı ve yemek kültürünü Cevahir'de sürdürmeye devam edeceğiz. Cevahir ilimizin yöresel yemekleriyle Van'ın yeni markası olacak. Yemeklerimiz ve kahvaltı çeşitlerimizle çok iyi durumdayız. Siyaboyla yaptığımız kavurmalı yumurtamız, et kavurmamız, odun ateşinde pişirilen çoğlak etimiz, özel Cevahir kebabımız, keledoş gibi birçok yöresel yemek çeşidimiz var. Ayrıca restaurantımızda kendi ekmeğimizi pişiriyoruz" ifadelerini kullandı.

"İnsanlar buradan memnun ayrılıyor"

Van'a vizyon katmak istediklerini belirten Ergin, "Van'a vizyon olarak bir katkı sunmak istiyoruz. Biz burada değişik bir konsept ve ambiyans yarattık. Her zaman farklı olmak için çaba sarf ediyoruz. Mesafe kat ede ede yol alıyoruz. Fiyatlarımızı mümkün mertebe düşük tutuyoruz. İnsanlar buradan memnun ayrılıyor. Bizim kapımız herkese sonuna kadar açıktır. Mutfağımızda pişirilen tüm yemeklerimiz hijyenik ortamda hazırlanıp misafirlerimize sunuluyor. Birlikte çalıştığımız bütün arkadaşlarımız alanında uzmandır" şeklinde konuştu.

"İlimizin damak tadına iyi hitap edebileceğimizi düşünüyorum"

Van'ın damak tadına hitap edeceklerini kaydeden Ergin, "Bu sektörde yaşanan sorunlardan dolayı işveren çalışanı, çalışanda işvereni her zaman suçlamıştır. Biz bunun önüne geçmek için Van Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Sinan Pulat ile birlikte danışmanlık şirketi açarak, Van'daki yeme, içme sektörüne yön vermeye çalıştık. Bu sektörde herkesin bir hedefinin olması gerekir. Karşılıklı empati kurulduğu zaman her zaman hedefe daha çabuk ulaşılır. Van yeme, içme sektöründe çok daha iyi yerlere gelmeyi hak ediyor. Bizde bu sektörde Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır gibi iyi yerlere gelmeliyiz. Bu iller kendilerini çok iyi pazarlayabiliyor. Van'ın Norduz Sofrası ve Cevahir gibi yerlere ihtiyacı var. Sinan beyle birlikte Cevahir'de çalışıyoruz. Ekibimizle birlikte ilimizin damak tadına iyi hitap edebileceğimizi düşünüyorum" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VAN'IN, YENİ, MARKASI, CEVAHİR, HİZMETTE,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı