301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 13:02
 
Öğrencilere kaynak kitap desteği
Başkale (Elbak) Derneği, Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aydın Yayınları ile Ankara merkezli Nesibe Aydın Dershaneleri öncülüğünde Başkaleli öğrencilere kitap dağıtıldı.
Van Haber Haberi
Öğrencilere kaynak kitap desteği

Vansesi Haber Merkezi

 

Başkale (Elbak) Derneği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Aydın yayınları ile Ankara merkezli Nesibe Aydın Dershaneleri öncülüğünde “Eğitime Destek Etkinliği”  kapsamında Başkale ilçesinde lise ve üniversiteye hazırlanan öğrencilere kaynak kitaplar dağıtıldı.

Öğrencilerin hazırlık döneminde ihtiyacı olan gerekli kaynak kitapları Başkale ÇPL ve diğer okullarda okul idarecileri, Başkale (Elbak) Derneği Başkanı Recep Ayhan, dernek yöneticisi Yılmaz Dicle tarafından öğrencilere dağıtıldı.

Başkale (Elbak) Derneği Başkanı Recep Ayhan kitap dağıtım töreninde yaptığı açıklamada, “Derneğimiz eğitime destek faaliyetleri programlarına öncelik veriyor. Her önceliğin başında eğitimin geldiğini, ancak eğitim cevherinin işlenmesi için, öğrencilerimize gerekli kaynakların sunulması icabında, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin başarı yolunda doğru rehber olmayı hedeflemektedir. Eğitime destekte bulunan Hüsamettin Aydın Bey’e teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğrencilere, kaynak, kitap, desteği,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı