Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
27 Mart 2017 - Pazartesi 11:30
 
Kız futbol takımından Kaymakam Uçar'a ziyaret
Van merkez Edremit ilçesine bağlı Mustafa Cengiz Ortaokulu kız futbol takımı, Van merkez Tuşba Kaymakamı Meral Uçar’ı ziyaret etti.
İlçe Haberleri Haberi
Kız futbol takımından Kaymakam Uçar'a ziyaret

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Mustafa Cengiz Ortaokulu Okul Müdürü Şerafettin Aysan, beraberinde beden öğretmenleri ve kız futbol takımı 'mor menekşeler' sporcuları ile birlikte Tuşba Kaymakamı Meral Uçar'ı makamında ziyaret ettiler. Van'da yapılan futbol müsabakalarında il birinciliğini elde ederek, 31 Mart-03 Nisan 2017 tarihleri arasında Artvin’de yapılacak olan “Yıldızlar Kız Futbol Türkiye Şampiyonasına” katılmaya hak kazandıkları ve bu sevinçlerini Kaymakam Uçar’ı ziyaret ederek kutladılar.
 

 

KAYMAKAM UÇAR, BAŞARILI PERSONELİ ÖDÜLLENDİRDİ

Van merkez Tuşba Kaymakamı Meral Uçar’dan başarılı personeli başarı belgesi ile ödüllendirdi. 
İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından daha önce 11 pilot ilde başlatılan çipli kimlik kartı uygulaması, 2 Ocak 2017 günü itibariyle tüm illerde olduğu gibi Van'da da başlamıştı. Yoğun müracaatlarının olduğu nüfus müdürlüklerindeki personelin çabası mülki amirlerin gözünden kaçmadı. Bu çalışmalar kapsamında Tuşba Kaymakamı Meral Uçar, Tuşba Kaymakamlığı İlçe Nüfus Müdürlüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yapmakta olan Şükrü Yılmaz’ı, görevi esnasında göstermiş olduğu olağanüstü gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı tarafından başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Kız, futbol, takımından, Kaymakam, Uçar'a, ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı