301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Ağustos 2019 - Cuma 13:37
 
İPEKYOLU’NDA PARKLARA SALDIRI!
İpekyolu Belediyesi tarafından açılan parklara yönelik saldırılar sürüyor. İki hafta önce Cevdet Paşa Dere Yanı Parkı’nda çocukların oyun gruplarının tahrip edilmesinin ardından dün de Erçek Sahil Bandı Parkı, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından saldırıya uğrarken, ayrıca yer altı çöp konteynırlarını da ateşe verilerek kullanılamaz hale getirildi.
Van Haber Haberi
İPEKYOLU’NDA PARKLARA SALDIRI!

Vansesi Haber Merkezi

İpekyolu Belediyesi tarafından yapılan, halkın dinlendiği ve çocukların oyun oynadığı alanlar olan parklara yönelik saldırılar sürüyor. Parklara saldıran kişi ya da kişilerin özellikle parkta bulunan ağaçlara zarar vermesiyse dikkat çekiyor.

Van’da kent merkezinde bulunan Sanat Parkına yönelik saldırıların ardından, geçen hafta da Cevdet Paşa Mahallesi’nde buluna Dere Yanı Parkı’na gerçekleşen saldırıda çocukların oyun grupları yerlerinden sökülerek tahrip edildi. Parklara yönelik saldırılar Kurban Bayramı’nda da devam etti. Son olarak Erçek’te bulunan Sahil Bandı Parkı’na saldıran kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, parkta bulunan ağaçları kırarken ayrıca, parkta bulunan dinlenme salonunun camlarını kırarak tahrip etti.

Çöp konteynırlarına saldırı

Parklara yönelik saldırıların yanı sıra, yer altı çöp konteynırlarını da ateşe veren saldırganlar çöp konteynırlarını kullanılamaz hale getirildi. Belediye Eş Başkanı Şehsade Kurt, yapılan çalışmaların sekteye uğratılmak istendiğini belirterek, “Tüm saldırı ve engellemelere rağmen halka hizmeti daha da verimli bir şekilde ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İPEKYOLU’NDA, PARKLARA, SALDIRI!,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı