Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
13 Şubat 2020 - Perşembe 13:21
 
HİZMET-İŞ SENDİKASI’NDAN VANSPOR’A PARA DESTEĞİ!
Hizmet-İş Sendikası Van Şube Başkanı Abdullah Efeoğlu, Vanspor Futbol Kulübüne 10 bin TL nakdi destek verdiklerini açıkladı.
Vanspor Haberi
HİZMET-İŞ SENDİKASI’NDAN VANSPOR’A PARA DESTEĞİ!

Rıdvan Can

Geçtiğimiz günlerde Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez öncülüğünde Van’da ki bir otelde Van Spor’a destek gecesi düzenlenmişti. Van Spor’a destek gecesine birçok Vanlı iş insanı, bürokrat, belediye başkanı ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katılmıştı. HAK-İŞ Van İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Van Şube Başkanı Abdullah Efeoğlu, Vanspor’a  destek için katıldıkları gecede taahhüt ettikleri 10 bin lirayı kulübün hesabına aktardıklarını söyledi.

“Kenetlenmiş ve şampiyonluğa yürüyen bir şehir görüyoruz”

HAK-İŞ Van İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Van Şube Başkanı Efeoğlu, Vanspor’u iyi yerlerde görmek istediklerini belirterek, “Sayın valimizin öncülüğünde düzenlenen gecede 10 bin lira nakdi destek taahhüdünde bulunmuştuk. Bu günde vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Van Spor bu ilin bir markası, Van halkının aşkı ve tutkusudur. Herkes Van Spor için elini taşın altına koyması gerekiyor. Bu taraftar, bu futbol aşkı başka bir Anadolu ilinde yoktur. Kenetlenmiş ve şampiyonluğa yürüyen bir şehir görüyoruz. İnşallah Vanspor’u hak ettiği yerlerde göreceğiz. Bunun için de destek olmamız gerekiyor. Van Spor Futbol Kulübü Başkanı Servet Yenitürk ve yöneticilerinin, futbolcuların ve idari kadronun yanında olduğumuzu htirmeliyiz. Ayrıca iyi günde kötü günde her zaman Vanspor’un yanında olduklarını gösteren mükemmel taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Bu vesileyle tekrardan bu anlamlı geceye öncülük yapan başta sayın Valimiz Mehmet Emin Bilmez’e ve katılımcılara şükranlarımı sunuyorum”dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: HİZMET-İŞ, SENDİKASI’NDAN, VANSPOR’A, PARA, DESTEĞİ!,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı