301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Temmuz 2019 - Pazartesi 14:09
 
Gururla 82 yaşındayız
Sevgili okurlar ve değerli takipçilerimiz Vansesi Gazetemizin 81'nci yılını gururla geride bırakmanın mutluluğunu yaşarken, 82'inci yılını ise gururla karşılıyoruz.
Köşe Yazıları Haberi
Gururla 82 yaşındayız

Sevgili okurlar ve değerli takipçilerimiz Vansesi Gazetemizin 81'nci yılını gururla geride bırakmanın mutluluğunu yaşarken, 82'inci yılını ise gururla karşılıyoruz. Geride bıraktığımız yıllarda Van halkına hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Evet, Vansesi Gazetesi 82 benim ise 28. Yılım. Dile kolay 1992 yılında gazete dağıtıcısı olarak başladığım Vansesi Gazetesinde el dizgisi, kurşun harflerle, büyük zorluklarla gazeteyi çıkararak okurlarımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşadık.

 

1937 yılında kurulan Vansesi Gazetesinin 82'nci yılını gururla ve heyecanla kutluyoruz.

 

Kurulduğu 1937 yılından bugüne kadar ortaya koyduğumuz ilkeli ve seviyeli tavrımızla geride bıraktığımız 81 yılda Vansesi Gazetesi ilin sorunları ve sporu başta olmak üzere kısacası Van'a dair tüm güncel gelişmeleri anında siz değerli Van halkıyla paylaştı. Vansesi Gazetemizin bugünlere gelmesinde büyük gayretleri ve emekleri olan İmtiyaz Sahibi Merhum Remzi Perihan ile başlayan oğlu Erdal Perihan ile devam eden Gazetemiz yayın hayatında objektif ve tarafsız haberciliği her zaman ön planda tutmuş ve yerel alanda ise tüm haberleri sayfalarında yayınlayarak halkın ilgisini toplamayı başarmıştır. Bu vesileyle 82'nci yıl Van'a ve Van halkına hayırlı olsun.

 

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gururla, 82, yaşındayız,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı