301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Mayıs 2019 - Perşembe 18:39
 
Görmedim duymadım bilmiyorum!
Çıkar uğruna kamuya ait değerli yerlerin yandaşlar, ahbap çavuş tarafından işgal edilmesine, yağlanmasına göz yummak önce suçtur sonrada günahtır, ayıptır.
Köşe Yazıları Haberi
Görmedim duymadım bilmiyorum!

Şehirlerin en korumasız en sahipsiz olduğu, hırpalandığı dönemler yerel seçim dönemleridir. Yani belediyelerde yetkilerin, makamların el değiştirdiği ara dönemlerdir. Bu dönemde birleri el yordamıyla kendileri için fırsata çevirir.

 

Şehrin talan edilmesine, kamuya ait yerlerin birileri tarafından işgal edilmesine, imara aykırı kaçak yapılaşmalara, hukuksuz iş ve işlemlere toplum adına müdahale etme sorumluluğu olanlar da görmedim duymadım bilmiyorum anlayışıyla sessiz ve tepkisiz kalırlar!

 

Hesapların bu dönemde seçimi kazanma, oy elde etme üzerine olduğunu iyi bilen, ortamı istismar eden uyanık kesimler,  belediyelerin el değiştirildiği, görevlerin askıya alındığı ara dönemde kaşla göz arasında önceden planladıkları işgal, yağlama, imara aykırı gibi yasal olmayan işleri büyük bir cesaretle herkesin gözü önünde gerçekleştirirler.

 

31 Mart yerel seçimleri öncesi ve sonrası şehrimizde dikkat çeken ve tepki toplayan yasal olmayan uygulamalar oldu ve oluyor!

 

Yasaları uygulamak, kamunun haklarını korumak görev ve sorumluluğu olan belediyeler yasal olmayan bu girişimleri engellemeyerek, haklarında işlem yapmayarak adeta kolluyorlar! Şehir zarar görürken yapanın yaptığı yanına kar kalıyor. 

 

 

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Görmedim, duymadım, bilmiyorum!,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı