301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 11:47
 
En İyi Termal Çoraplar
Yaşam Haberi
En İyi Termal Çoraplar

Hareketli yaşamın giderek zorunluluk haline geldiği günümüzde, oldukça fazla ilgi gören termal çorap bilhassa soğuk kuş günlerinde insan sağlığına olumlu etkisi nedeniyle, geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Termal çoraplar, ayakların üşümesini engellemek için geliştirilmiş inovatif bir çorap çeşididir.

 

Termal Çorapların Özellikleri 

Isı farklarından etkilenmeyip, soğuk hava şartlarına dayanıklı olan termal çorap çeşitleri ayağı sıcak tutmaktadır. Sıva maddelere karşı dayanıklı olup, geçirgenlik göstermemektedir. Fiziksel şartlara dayanıklılığı sebebiyle kolayca yıpranmayıp, su geçirmezliği de en önemli özellikleri arasında bulunmaktadır. Soğukla ayak cildi arasında bir hava boşluğu oluşturan termal çoraplarda kullanılan ipliklerin içerisinde hava boşlukları bulunmaktadır.

 

Termal Çorap Çeşitleri Nelerdir? 

Termal çorap üretilmesinde kullanılan usul ve malzemelere göre çeşitlilik göstermekte;  yün ve yarı elyaf gibi karışımlarla üretilmektedir. Çabuk üşüdükleri için yaşlılarda, ağır hastalar ve tedavi görenlerde, diyabet şeker hastalarında çok tercih edilmektedir. Hastalar için bilhassa gümüş termal çoraplar tavsiye edilmektedir. Termal gümüş çorap, gümüşün yansıtma özelliğini kullanıp, soğuk havanın soğuğunu dışarıda tutup, ayak sıcaklığını da içeride tutup korumaktadır.

 

Sağlıklı ve kullanışlı termal çorap çeşitlerinden kendinize ve sevdiklerinize armağan etmek için https://www.katiaandbony.com/erkek-soket-corapkurumsalinternet adresine gelip, zengin ürün seçeneğiyle ilgili hizmet alıp, alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: En, İyi, Termal, Çoraplar, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı