301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 17:39
 
DAMAK TADIMIZA GÜVENİYORUZ
15. Şubesini Van'da açan Ciğerci Yakup, basın mensuplarıyla bir araya geldi. İşletme sahipleri Bedirhan Bilici ve Sedat Bingöl, "Markamıza ve damak tadımıza güveniyoruz. Ciğerci Yakup bizim değil tüm Van halkınındır" dediler.
Van Haber Haberi
DAMAK TADIMIZA GÜVENİYORUZ

Rıdvan Can

 

Van'da İkinisan Caddesi üzerinde hizmette açılan 'Ciğerci Yakup' adlı işletme Van'da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Akşam yemeğinde basın mensuplarını ağırlayan 'Ciğerci Yakup' işletme sahipleri Bedirhan Bilici ve Sedat Bingöl davetlerine icabet edenlere teşekkür etti.

"Bizler kazandıkça paylaşan bir düşünceye sahibiz"

Ciğerci Yakup İşletme yetkilisi Bedirhan Bilici, işletmelerinde çok zengin bir menü olduğunu belirterek, "Ben ve kardeşim kadar değer verdiğim iş ortağım Sedat Bingöl beyle 'Ciğerci Yakup' şubesini Van'a getirdik. Amacımız Van ve Van'da yaşayan halkımıza, lezzeti mükemmel olan Ciğer çeşitlerini güzel bir konsept ile sunabilmektir. İlk günden itibaren büyük bir ilgi ile karşılanmak elbette güzel. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan halkımıza ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz. İki genç arkadaş sermayemizi birleştirerek 'Ciğerci Yakup'u Van ilimize kazandırdık. Halkımızdan ilk günkü gibi bize destek olmalarını ve her zaman desteklerini yanımızda görmek istiyoruz. Şuan itibariyle yanımızda yaklaşık on gencimiz iş imkanı bulmuş oldu. İşlerimiz ne kadar iyi olursa çalıştıracağımız personel sayısı da o kadar fazla olacak. Bilindiği üzere, bazı fabrikalarda bile on personel çalıştırılmıyor. Bizler küçük bir işletme olmamıza rağmen, Allah'a şükürler olsun on gencimize iş imkanı vermiş olmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler kazandıkça paylaşmayı esas alan bir düşünceye sahibiz. İşlerimiz ne kadar iyi olursa, işletmemizde çalışacak olan personel sayısı o kadar fazla olacak. Halkımız bizleri ziyaret etsin, 'Ciğerci Yakup'un hizmetlerini görsünler istiyoruz. Markamıza ve damak tadımıza güveniyoruz. 'Ciğerci Yakup' bizim değil tüm Van halkınındır" ifadelerini kullandı.

"Van kazandıkça Van'da yaşayan bireyler kazanacak"

'Ciğerci Yakup' adlı firmanın bir diğer ortağı Sedat Bingöl ise yaptığı açıklamada, bu işe uzak olmadığını, restoran işletmenin çocukluk mesleğinin olduğunu belirti. Bingöl, "İstiyoruz hep birlikte büyüyelim, biz kazandıkça Van kazanacak, Van kazandıkça Van'da yaşayan bireyler kazanacak. Bu anlamda biz bir olacağız birbirimize destek olacağız. 'Ciğerci Yakup' uzun yıllardır Türkiye'nin değişik şehirlerinde hizmet veren asil bir kuruluştur. Hizmetleri ve damak tadı dilden dile dolaşıyor. Bu anlamda damak tadı çok mükemmel olan 'Ciğerci Yakup'un şubesini Van ilimize getirmenin büyük onurunu yaşıyoruz" şeklinde konuştu.

Yemek basın mensuplarının işletme sahiplerine teşekkür etmesi ve hatıra fotoğrafı çektirmesiyle son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DAMAK, TADIMIZA, GÜVENİYORUZ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı