Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 12:20
 
Çocuk Elbiselerinde Sevimli Desenler
Yaşam Haberi
Çocuk Elbiselerinde Sevimli Desenler

Bir anne ve babanın çocuğu doğmadan önce başlayan en önemli olaylarından biri de çocuk elbiseleri seçimidir. Çünkü çocukların ve bebeklerin cildi oldukça hassas ve naziktir. Çocuk elbiseleri diyince ilk akla gelen içerisindeki pamuk oranıdır. Çünkü pamuk oranı ne kadar fazla ise cilde olumlu etkisi o kadar fazladır. Bu nedenden dolayı hem internetten alışverişte hem mağaza alışverişinde ilk önce etiketin ve açıklama kısmında pamuk oranına bakılarak karar verilmektedir.

Pamuk oranı halledildikten sonra çocuk elbiseleri diyince akla renk kısmı gelir. Genel olarak kız çocuklarında pembe erkek çocuklarında ise mavi tonu daha fazla seçilir.

Çocuk Elbiselerinde Modeller

Son zamanlarda en popüler modeller çizgi film kahramanlarıdır. Çocuk Elbiseleri seçerken ebeveynler çocukların en çok sevdiği karakterlerin kıyafetlerini tercih ederler. Çünkü çocuk bu kıyafetleri giydiği zaman o çizgi filmin içinde kendini hisseder ve çok mutlu olur. Bu kıyafeti çıkarmak istemez. Hatta o kıyafetle yatmak ister. Son zamanlarda renk değiştiren ve ışıklı çocuk kıyafetleri de dikkat çekmiştir. Sonuç olarak çocuk kıyafetleri seçiminde ilk önce sağlık sonra model ve renk gelmektedir. Bu modellerin kalitenin tek adresi ise https://www.bilcee.com/cocuk-spor-giyim  adresinden temin edebilirsiniz.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çocuk, Elbiselerinde, Sevimli, Desenler,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı