301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 00:56
 
CHP’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA YARDIMI
Cumhuriyet Halk Partisi Van İl Başkanlığı gerçekleştirdiği kampanya ile binlerce kişiye gıda kolileri ve gıda çekleri yardımı yaptı.
Van Haber Haberi
CHP’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA YARDIMI

Vansesi Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi Van İl Örgütü ramazan ayı boyunca gerçekleştirdiği etkinliklerde tüm örgütleri ile birlikte yürüttüğü yardım kampanyası kapsamında Van’da ikamet eden yaklaşık 3 bin aileye erzak yardımı dağıttı. İl Başkanı Mehmet Kurukcu, il yöneticileri, Kadın ve Gençlik kolu başkanları ile ilçe başkanlarıyla beraber çok sayıda partilinin katıldığı programda hazırlanan gıda kolileri ve gıda çekleri dağıtımı yapıldı.  Partililerin sosyal mesafe kurallarına dikkat ettiği gözlerden kaçmadı.

“Hükümet sınıfta kalmıştır”

Kampanya hakkında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Mehmet Kurukcu, “Genel başkanımızın da dediği gibi CHP kimsesizlerin kimsesidir ve hiç kimsenin yatağa aç girmeyeceğinin garantisidir. Gün ekmeğimizi paylaşma günüdür. Devletimizin elinin uzanamadığı yere uzanabilmek, hiç kimse yatağa aç girmesin diye elimizden  geleni yapmak üzere CHP Van  örgütümüzle beraber yola çıktık. Açıkça belirmek gerekiyor ki hükümet vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılamak ve maske dağıtma konusunda sınıfta kalmıştır” diye konuştu.

Çalışmalar aralıksız devam ediyor

Sözlerine devam eden Kurukcu ”Bu konuda bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak hem de il örgütü olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bir problem yaşamadan bu zor günleri atlatması için var gücümüzle çalışacağız. İl ve İlçelerimizde dağıtılmak üzere şimdilik gıda kolilerini ve gıda çeklerini ramazanın basından itibaren bugüne kadar dağıtımını yaptık” şeklinde konuştu.

Vatandaşlarla sohbet eden ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Kurukcu, CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamını iletti. Vatandaşlar kendilerini yalnız bırakmayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve tüm genel merkezine teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’DEN, İHTİYAÇ, SAHİPLERİNE, GIDA, YARDIMI,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı