Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
12 Nisan 2017 - Çarşamba 10:58
 
Bakan Yardımcısı Çiftci, Bardakçı’da
16 Nisan Pazar günü yapılacak referandum seçimleri kapsamında Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftci, çalışmalarını yoğunlaştırdı. Tuşba’ya bağlı Bardakçı Mahallesinde çalışmalarına devam eden Çiftci, “Pazar günü ülkenin kaderi belirlenecek. AK Parti iktidara geldiği günden bu yana Türkiye’de çok önemli işler yaptı. Milletin refahı, huzuru, demokrasi ve Cumhuriyet için, evet demeliyiz” dedi.
Van Kültürü Haberi
Bakan Yardımcısı Çiftci, Bardakçı’da

Vansesi Haber Merkezi

Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcsı Fatih Çiftci ile AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Rasim Aslan beraberindeki partililerle referandum çalışmalarını sürdürüyor.

Tuşba İlçesi’ne bağlı Bardakçı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Bakan Yardımcısı Fatih Çiftci, yaptığı konuşmada, çok önemli bir süreçten geçtiğimizi belirterek, “Pazar günü ülkenin kaderi belirlenecek. AK Parti iktidara geldiği günden bu yana Türkiye’de çok önemli işler yaptı. Milletin refahı, huzuru, demokrasi ve Cumhuriyet için, evet demeliyiz. Çocuklarımızın geleceği, devletimizin bekası, koalisyonlara son vermek, istikrarın sürekli olması ve yeni Türkiye için halkımızın AK Parti’ye destek vermeye devam etmesi gerekir. Bu seçim milli irade ile vesayet rejiminin oylanacağı seçimdir. Bu seçim 15 Temmuz’un ertesi günüdür. Demokrasiye nasıl sahip çıktığımızı ancak bu oylama ile ispat edeceğiz. Bu bilinçle mutlak surette yeni Türkiye için Evet oyunu vermemiz gerekiyor. Bu seçim, bir siyasi partinin seçimi değil, halkın kendisini ve ülkesini geleceğe taşıyacak yeni bir hükümet sistemini seçmesidir. Kararlılık ve azimle yürümek adına inşallah sizlerin doğru kararıyla güçlü bir evetle bu süreci aşacağız" ifadelerini kullandı.

Ziyarette halkın talep ve sıkıntılarını dinleyen Çiftçi, mevcut sorunlar ve yapılması gerekenler konusunda ihtiyaçların en kısa sürede giderileceği sözünü verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakan, Yardımcısı, Çiftci,, Bardakçı’da,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı