301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 16:10
 
Adayların ilk defa bir araya geleceği konusunda "doğru" bilinen yanlışlar
Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın bir araya gelip konuşmalarının 20 yıldan beri bir ilk olduğunu konuşup duruyor yorumcular.
Köşe Yazıları Haberi
Adayların ilk defa bir araya geleceği konusunda

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın bir araya gelip konuşmalarının 20 yıldan beri bir ilk olduğunu konuşup duruyor yorumcular. Oysa bu eksik ve yanlış bir bilgi. Çünkü biz Mersinde bunu 31 Mart öncesi zaten gerçekleştirdik. Hem de bu programı sadece yerel TV'ler Kanal 33 ve İçel TV değil, aynı zamanda Haber Türk, CNN, NTV, Kanal D, Fox TV döne döne verdiler ve arayıp bizi kutladılar.

 

İşte daha önceki yazımda buna dair bir alıntı:

 

"Bilindiği üzere Mersin adaylık açısından en tartışmalı ilimizdi. Burada biz Türkiye'de bir ilke imza atarak üç büyükşehir adayını bir masa etrafında bir araya getirdik. Moderatörlüğünü benim yaptığım program 3,5 saat sürdü. Binlerce insanın izlediği tartışma ve konuşmaları yerel ve ulusal TV'ler canlı olarak yayınladı. CHP büyükşehir adayı Vahap Seçer bu tartışma ile iki puan öne geçti. Tek etken bu değil elbet ama bu da katkı yaptı ve sonuçta birkaç puan farkla Vahap Bey seçimi kazandı."

 

Şimdi gelelim İmamoğlu ve Yıldırım tartışmasına.

 

Bana göre bu saatten sonra bu koşullarda ve böyle yazılı protokolle sorularının sınırları çizilmiş, aynı sorularla sürdürülecek, her şeyi önceden dizayn edilmiş bir programa Ekrem İmamoğlu'nun katılmasının ona getireceği bir şey yoktur. Neden mi? İşte size üç-dört gerekçe...

 

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adayların, ilk, defa, bir, araya, geleceği, konusunda, "doğru", bilinen, yanlışlar,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı